Tak 2012 konec světa, jo?

2. listopadu 2012 v 17:39 |  Zamyšlení
Milí a drazí přátelé,
nejsem asi první ani poslední, kdo se dozvěděl, že v tomto roce má dojít k jistému konci světa. Má to být poměrně brzy, prý 21. prosince. Dovolte mi, abych se k tomu otevřeně vyjádřila:
Takové zprávy tu vždy byly a budou, s tím já ani vy nic neuděláme, jenomže pravda je trochu někde jinde. Upřímě lituji lidí, kteří se s panickou hrůzou schovávají ve speciálních bunkrech čekajíc na ono osudné datum. Ono je totiž v dnešní době internetu a podobných vymožeností celkem snadné vypustit do světa jakoukoliv zprávu. Konec světa 2012 je jen pouhý reklamní trik aby lidi utráceli všechny své úspory za prostředky, které by je měly ,,ochránit" nebo si přinejmenším koupili literaturu s tímto tématem.
Pokud v naši záhubu věříte, asi si najdete spoustu argumentů, například ten, že Mayové vytvořili kalendář, který v tomto roce končí. Ano, to je pravda, ale nenapadlo vás třeba, že vše má svůj konec? Nemohli psát přeci donekonečna na jeden kus kamene. Je to jako když píšete do sešitu. I ten má svůj konec, nic navíc tam zmáčknout nemůžete. Tohle píši proto, že Mayové tím nechtěli říci, že svět zkončí, ale že začne nová éra! Nová éra, kterou zjevně ani nepostřehneme. Nepropadejte panice, prosím, i kdyby konec světa byl, tak už se to stejně nedozvíme a dáme prostor pro nový začátek dokonalejších druhů. Záleží ale na vás...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 tajomna tajomna | Web | 2. listopadu 2012 v 17:51 | Reagovat

je aj druhá teoria o novom svetovom poriadku,ide o to v čo človek verí. či v iluminátov, alebo svoj vlastná názor

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.