Společnost McDonald´s si z nás dělá blázny

25. ledna 2013 v 14:00 |  Vtípky a srandičky
Není tomu zase tak dávno, kdy fastfood McDonald´s vložil na své stránky do sekce "Kariéra" toto náborové video. Studentka Katka se rozhodla, že půjde udělat kariéru do mekáče, kde bude pracovat za padesátku na hodinu. Bezva práce, ne? Navíc v tom není sama! Se vším jí pomůže crew trenér Jirka, který jí učí, jak vyrobit sendvič nebo jak obsloužit zákazníka. Nakonec se Katce splní část jejího snu: Dostane žlutou jmenovku! A školu končí až za dva roky, ale sama ví, že v McDonald´s se rozhodně nudit nebude.


Toto video si určitě pusťte na odreagování a vysmátou náladu, hlášky jako "Podívej, zrovna jedem číze" nebo "Zapomněla jsi na okurku" vás prostě dostanou. A protože tento fastfood počítal s tím, že si video pustí nejen ti, co mají zajem o práci, ale i potencionální zákazníci, tak nechybí ani věty typu: "Nezapomeň, že spokojený zákazník je pro nás to nejdůležitější."
Toto video nemá nic společného s realitou, přečtěte si komentáře lidí, kteří vědí, jaké je to v McDonald´s pracovat:
Kdyby to tam probíhalo takhle tak by to bylo fajn :) jenže to je úplně jinak, většinou Tě tam peskujou jako bláen každej na každého řve a kouče vidíš jenom tak jednou a vše se vysvětluje za pochodu a plat je tam tak nízký že by jeden blil ... tudíž tohle video je jedna velká lež!
*
Přesně tak a když si sedne tak může dostat i vyhazov. Navíc tě nikdy nesmí vidět, že nic neděláš jinak se tě hned ptaj "Ty nemáš nic na práci? Tak pojď se mnou." A v tu ránu dostane uklízení třeba kachliček. Jako na druhou stranu zase když se tam sejde na směně dobrá parta lidí, tak je tam fakt sranda a taky je pravda, že kolikrát ti fakt vyjdou vstříc s těma směnama, ale jinak je to tam na hovno. Byl jsem tam 10 měsíců během studia na střední, takže vím o čem mluvím.
*

Při tomto videu jsem se nasmála asi nejvíc za tento týden, je to vážně perla! Já osobně bych otročinu do mekáče nikdy dělat nešla, na to je tu Katka a ostatní lidi s podprůmerným IQ, kteří na tuhle kravinu skočí.

A takhle vysoko se můžete v McDonaldu dopracovat. Opravdu není nad lepší zaměstnání :D.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jita Jita | Web | 1. března 2013 v 18:44 | Reagovat

Nejlepší jsou ty parodie... :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.