Změny

21. ledna 2013 v 11:09 |  Zamyšlení
Článek je přizařen k tématu týdne blog.cz "Změny".
Zdá se mi to, nebo se lidé v dnešní společnosti změnám spíše vyhýbají? A co je vlastně na změnách tak špatného? Může za to snad strach z neznámého? Když se někde má konat nějaká změna, lidé proti ní prostestují a když už se něco změnilo, stále kritizují, že je něco špatně.


Vezmeme si třeba změnu Youtube-to bylo taky nespokojenosti, avšak oproti starému designu se ten nový spíše zmodernizoval. A co nedávná změna vzhledu na blog.cz? Lidi prostestovali tak moc, že radši zakázali komentáře a když se dnes kouknete ke článku, který o té změně inforumuje, každý dává jenom jednu hvězdičku. Ale na blog.cz taky není nic zlého. Někdo tvrdí, že mu chybí rubrika Nejnovější články, ale vždyť teď má mnohem více tipů na kvalitnější počtení než různé spamy. Někomu zase vadí, že se nezobrazují nejnovější komentáře a včerejší návštěvnost. To se musím přiznat, že trošku překáží i mě, ale není to nic, s čím by se nedalo žít (od čeho mám na blogu toplist). Jak se pak lidé, kterým vadí pouhá změna webové stránky, vyrovnávají s opravdu velkými změnami ve svém životě? Co když budou měnit školu či zaměstnání? Budou pořád vidět jen to špatné? Lidé si totiž neuvědomují, že taková změna (byď je mnohdy opravdu rozsáhlá) je může posunout dál a být jim k něčemu dobrá. Proto změny vítám povětšinou s otevřenou náručí. I když se stane nějaká změna, která mi nění moc příjemná, tak v ní musím najít to dobré. Každý by tohle měl dělat, jelikož pokud budeme hledat chybu v každé události, co se stala, moc daleko se nedopracujeme...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Natas Natas | Web | 21. ledna 2013 v 11:57 | Reagovat

Na svém profilu jsem udělala řadu změn a velké změny dále i chystám. Co však vadí nejvíce jsou moderované komentáře. To je totiž sémě všech možných důvodů proč tomu tak asi je či může být a přitom důvod je prostý.

2 Šíryen Šíryen | E-mail | Web | 21. ledna 2013 v 12:24 | Reagovat

Snad nám právě ty drobnější změny vadí více, protože je snazší proti nim protestovat. Štve nás, že ačkoli se dají ovlivnit, málokdy se toho skutečně dosáhne.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.