2. díl-Váš vysněný život (Ještě trocha teorie)

4. května 2013 v 13:35


"Když slyšíme, že někdo nedosáhl toho, co si přál, vždycky nás nejprve napadne, že si přál to, čeho nemohl dosáhnout. Počátek každého štěstí spočívá v šťastné volbě přání."
Dušan Radovič

Minule jsme si udělali spíše takový úvod do světa přání a zázraků, dnes to bude o tom, objasnit celou tu věc se šťastným životem, těm, kteří o něčem takovém četli třeba poprvé. Na pochopení je to naprosto jednoduchá věc, jen musíte opravdu CHTÍT si splnit vaše nejtajnější přání. A nebrat tyto věty jen jako věty, ale ponořit se do jejich hlubšího významu.

Tak dobrá, v předchozím článku jsme začali tím, že jsem vám poradila snít, aby se zlepšil váš dosavadní život. Teď toto téma trochu více rozvedu, jelikož je opravdu nutné znát všechny podrobnosti, abyste k sobě nepřitájli něco špatného. Tento článek budou provázet tabulky, co a jak, pro lepší ilustraci a pochopení. Ráda bych upozornila také na to, abyste nečetli ve spěchu. Ono totiž číst v práci, kde je plno lidí, někdo do vás neustále něco hučí, to je opravdu na nic. Naplánujte si to na to, kdy jste doma nebo někde, kde se cítíte dobře, pohodlně se posaďte, dejte si klidně kávičku, nebo já nevím co, a soustřeďte se.
Takže o čem tady vlastně celou dobu mluvím?
Zákon přitažlivosti
Ano, to je ta věc, o které jsem zavedla tento blogový seriál. Podstata tohoto celého je naprosto jednoduchá: Na co myslíš, to k sobě přitáhneš-nic složitého v tom nehledejte.
▼Názorný příklad▼
Jsem tlustá, mám zničené vlasy, všechno se mi bortí....
ŠPATNĚ!
Jsem krásná a štíhlá, v zaměstnání skvěle prosperuji a i v osobním životě mám vždy nabitý program...
DOBŘE!
▼A co rozhodně nedělat▼
Nejsem ošklivá, nejsem blbá, nejsem tlustá...
ŠPATNĚ!
Vysvětlení: Vesmír (říkejte si tomu jak chcete, pro někoho je to Bůh, pro někoho co já vím co...) neslyší ne. Pokud začínáte své přání slovem nejsem a podobnými, je to jako byste říkali "jsem ošklivá, jsem tlustá" apod.
Musíte si říkat tedy pravé opaky těchto slov, tedy "jsem krásná, jsem štíhlá" a ostatní. Znovu opakuji (opakování je matka moudrosti), že se nesmíte upínat na ty negativní věci, nýbrž na ty dobré.
▼Doporučuji ke čtení▼
Tajemství (nebo Tajemství pro mladé), Kouzlo, Klíč, Moc, Nulové limity...a další (na toto téma je mnoho litaratury)
Podívejte se na článek o knize Tajemství na mém blogu: http://glammie.blog.cz/1303/tajemstvi-kniha-ktera-stoji-za-to
A nezapomeňte na to, že existuje i FILM podle stejnojmené knihy, určitě si ho kupte nebo stáhněte (klasicky na uložto.cz), je v něm to samé jako v knize, ale třeba vás také nadchne:).

Snažila jsem se, aby byl tento článek co nejvíce srozumitelný. Kdo to stále nechápe, ať nezoufá a počká si na další díly.
V příštím díle už se vyhoupneme trošku více do praxe a ukážeme si, jak zákon přitažlivosti využít v běžném životě.
Large


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Sydney - tangleds.blog.cz Sydney - tangleds.blog.cz | E-mail | Web | 4. května 2013 v 14:06 | Reagovat

Ďakujem za pochvalu avšak neviem o akom obrázku hovoríš :) Pokiaľ ide o ten čo mám v článku ten je samozrejme vo forme png :)

2 Anchor Anchor | Web | 14. května 2013 v 15:49 | Reagovat

Nemůžu se dočkat na pokračování :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.