To zvíře mluví!

15. září 2013 v 17:54 |  Skutečné příběhy
Více avatarů ke stažení
Přeji vám krásný podvečer. Dnes bych se s vámi ráda podělila o jeden z mých příběhů. Konkrétně budu hovořit o zvířatech...
Tak jako téměř každý vlastním zvíře (kočku, koho by to zajímalo). Mňoukání a jiným těmto zvířecím zvukům jsem dříve nepřikládala nějakou pozornost, ale byla to chyba. Ochudila jsem se totiž o pěknou řádku rozhovorů!


Ano, já se svou kočkou skutečně mluvím. Jak? Jednoduše. Stačí kočičku jen trochu znát a zjistíte, jaký tón onoho mnouknutí vydává v různých situacích. Něco se jí líbí nebo naopak ne? Pozorujte mňoukání, klidně si to zapisujte a vytvořte si jakýsi slovník. U nás tedy takové krátké mňouknutí znamená "ano". Pokud však zamňouká dlouze, stěžuje si.
Samozřejmě se dá mluvit se všemi zvířaty, například u psů s nimi komunikuji telepaticky, jelikož zase tolik zvuků nevydávají (v poměru s kočkami, ty něco řeší pořád :D). Pokud byste si chtěli poklábosit třeba s křečkem, bude to asi těžší, já to nemám odzkoušené, v tomto tedy radit nemohu, ale dá se komunikovat s každým, jak jsem již říkala, zejména telepaticky. Je mi jasné, že pokud vám od vašeho zvířátka dojde do hlavy nějaké poselství, například "Měl bys jíst více zeleniny jako já," tak váš rozum jej automaticky vyhodnotí jako "výplod fantazie" a jede se dál. Avšak je důležité se neřídit jen mozkem, ale i srdcem. Ta věta vám v hlavě nepřistála jen tak, i když hodně lidí má bujnou fantazii. Vždyť i s anděly a duchovními průvodci či jinými nehmotnými bytostmi hovoříme prostřednictvím naší hlavy, tak proč ne i s hmotnými, i když němými tvářemi? A i když nic neuslyšíte, nezoufejte. Pokud budete na zvíře mluvit, slyší to a vnímá, takže mu raději nenadávejte.
"Všechna zvířata nedůvěřují člověku-a právem."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.